zamykamy Eko Butik...

Z przykrością informujemy o zamknięciu Eko Butiku z końcem sierpnia. Powodów jest kilka, głównym z nich stan zdrowia właścicielki Patrycji, która od kilku miesięcy walczy z boleriozą a projekt Eko Butik okazał się dosyć mocno angażującym, co uniemożliwia dalsze funkcjonowanie.

Oświadczenie Patrycji 

Przyznaje, że w ostatnim czasie wzięłam sobie na głowę zbyt dużo, zapomniałam o tym, by zadbać o siebie, swoje zdrowie, dlatego z czegoś muszę zrezygnować. Prowadzę kilka działalności w sieci m.in Ambitna Marka, Patrycja Story czy Stowarzyszenie Inicjatywy Lokalne, jestem zaangażowana w wiele projektów oraz inicjatyw w całej Polsce. 

Eko Butik był moim marzeniem, które spełniłam, być może w nieodpowiednim dla siebie momencie w życiu. Rozpoczeliśmy działalność pod koniec kwietnia 2021, niestety sklep z misją okazał się dużym wyzwaniem logistyczno-czasowym przy moim obecnym trybie życia i stanie zdrowia. Mimo wielkich marzeń i planów, jak rozwój sieci pod nazwą „Eko Butik”, czy szerszym znaczeniu miejsca z misją, jako sklep i miejsce warsztatowe, które powstało w Radzyminie pod adresem Eko Butik Radzymin ul. 1 Maja 2, muszę wycofać się z jego prowadzenia. 

Nieśmiało wychodzę z propozycją, oddania projektu pod skrzydła kogoś innego. Liczę, że może znajdzie się jakaś dusza o pięknym i kreatywnym sercu, która być może marzyła o podobnym projekcie i przejmie Eko Butik? Oddaje gotowy, rozkręcony biznes, z towarem, urządzonym sklepem, lokalem, rozkręconym kontem  na vinted, magazynem, wynegocjowanymi umowami, punktem Paczki w Ruchu, stroną www, logiem, Social Mediami, materiałami marketingowymi, kilkoma akcjami marketingowymi (ok. 2 tysiące ulotek w ostatnim czasie w gminie, wpisy w mediach drukowanych), całym pomysłem, know how i bazą osób, które pokochały to miejsce. Z osobą zainteresowaną, chętnie podzielę się informacjami finansowymi na temat sklepu,  założeniami rozwoju czy innymi potrzebnymi informacjami. 

W razie potrzeby i chęci, oczywiście chętnie wspomogę miejsce i nową właścicielkę od czasu do czasu, czy odwiedzę i zakupię coś dla siebie.

Mimo zakończenia projektu „Eko Butik” nie rezygnuję z działań związanych z moją działalnością ekologiczną czy charytatywną. Na brak zajęć też nie będę narzekać, planów i pomysłów mam wiele, oby tylko zdrowie pozwoliło! 

W razie pytań zapraszam do kontaktu 510666215 lub  patrycja@ambitnamarka.pl 

Pozostałych bywalców i sympatyków naszego Eko Butiku zapraszamy do korzystania z przestrzeni, jeśli nie znajdzie się nikt życzliwy i chętny to Eko Butik zakończy swoją działalność z końcem sierpnia. 

 

193936318_527970425220978_6650371388247822891_n
received_899740660867343