Wymiana ubrań w Eko Butiku 30 czerwca (środa)

Miło nam poinformować o naszej pierwszej wymianie ubrań w Eko Butiku ul. 1 Maja 2 Radzymin. Wymiana ma na celu przyjazne spotkanie i wymianę między okolicznymi mieszkańcami. Polegającą na przyniesieniu przez siebie rzeczy, których nie nosisz, nie używasz, ale będące w dobrym stanie i mogące ucieszyć kogoś innego. Ułatwiamy Ci zamianę na coś, co Ci się przyda!

Na czym to polega: Przynosisz maksymalnie 5 rzeczy, zgłaszasz je przy kasie, sprawdzamy ich stan i dokonujemy akceptacji lub odrzucenia każdej z tych rzeczy, po szybkiej selekcji otrzymujesz informację ile sztuk przyjmujemy, co oznacza, że taką liczbę rzeczy możesz wziąć dla siebie z naszego sklepu na wymianę. Jeśli dla przykładu przyniesiesz 5 rzeczy i zaakceptujemy wszystkie 5 sztuk, możesz je wymienić na inne 5 rzeczy dostępne w sklepie, według zasad nie możesz przynieść dodatków, zabawek czy butów, ale jeśli chcesz możesz wybrać je w sklepie na wymianę.

Co jeśli nie znajdziesz dla siebie nic? Możesz zabrać z powrotem rzeczy, które zostały przyniesione przez Ciebie na wymiankę chwilę wcześniej.
Wymiana trwa w godzinach otwarcia sklepu czyli od 9:00 do 18:00, ale mamy ograniczoną ilość osób, które moga wziąć udział w wymiance, dlatego prosimy o rejestrację w tym miejscu: https://forms.gle/2fBb3zYmDMRprnW39
WSTĘP: bezpłatny, ale tylko osoby dokonujące rejestracji na event poprzez ten link https://forms.gle/2fBb3zYmDMRprnW39 będa mogły wziąć udział w wymiance. Możliwość zapisów do końca dnia 28 czerwca.

 Zachęcamy do wzięcia dobrego humoru i uśmiechu!

Zasady wymiany:

  1. Przychodzimy w dowolnym czasie między 9:00 a max 17:40 aby dokonać wymianki

  2. Każda z rzeczy będzie sprawdzona przed wejściem! Przynosimy rzeczy takie jakie sami chcielibyśmy nosić, czyli: czyste, bez plam, bez dziur.

  3. Nie wymieniamy sie z kimś bespośrednio ani nie negocjujemy wymian. Każdy sam decyzuje o tym co bierze.

  4. Wymieniamy: ubrania damskie/męskie/dziecięce oraz książki.

  5. NIE przynosimy: bielizny, butów, dodatków typu torebki czapki, szaliki, paski, krawaty, czy zabawek i rzeczy gospodarstwa domowego.

  6. Nie musisz wymieniać się kategorią rzeczy 1:1 czyli ubranie za ubranie, a może być ubranie za książkę, sukienka za spódnicę itp.

  7. Nie przynosimy starych książek z serii czy cykli np. romansów jako 5 szt. ale mają to być różne książki.

  8. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału!

  9. Jeśli chcesz przynieść większość ilość rzeczy niż 5 sztuk, to możemy ja przyjąć ją na zasadach naszej akcji „Oddaj ubranie – otrzymaj roślinkę”, która opisana jest w tym miejscu: lokalneinicjatywy.pl/tekstylia/

Zapraszajcie znajomych!